АДВОКАТСКА КОЛЕГИЯ БУРГАС обявява свободно работно място за длъжност ТЕХНИЧЕСКИ СЪТРУДНИК на пълен работен ден.

ОТГОВОРНОСТИ: Техническият сътрудник отговаря за обезпечаването на условията, необходими за нормалното функциониране на Адвокатската колегия, като подготовка, изпращане и получаване на документи, поддържане на база данни, приемане на плащания, снабдяване с канцеларски материали, осъществява техническото й обслужване и др. Техническият сътрудник е пряко подчинен на административния секретар на Адвокатската колегия.

Първоначално трудово възнаграждение – от 650 лв. до 850 лв.

Изисквания за длъжността:

1. Отлични организационни и комуникационни умения, желание и възможности за работа в екип и опит в разрешаването на проблеми, възникнали в процеса на работата;

2. Отлична компютърна грамотност (работа с ОС Windows, MS Office, MS Excel, интернет и др.);

3. Отлична грамотност на български език;

4. Дисциплинираност и отговорност;

5. Да притежават опит в работата с фото-копирна техника (принтер, скенер, копиращи устройства, факс);

6. Придобито Висше образование - специалност Право (не се изисква придобита юридическа правоспособност), Финанси, Публична администрация или Връзки с обществеността, както и владеенето на чужд език и опит на подобни длъжности са предимство.

ЗА ДА КАНДИДАТСТВАТЕ ЗА ТАЗИ ПОЗИЦИЯ, изпратете следните документи на e-mail: Този имейл адрес е защитен от спам ботове. Трябва да имате пусната JavaScript поддръжка, за да го видите. в срок до 12.04.2019г.:

1. Автобиография в Европейски формат на български език с актуална снимка и телефон за връзка;

2. Диплома за завършено висше образование;

3. Диплома за завършено средно образование;

4. В случай, че имате придобита юридическа правоспособност - съответния документ за това;

5. Препоръки от работодатели, в случай че имате такива.

Контакт ще бъде установен САМО с одобрените кандидати.

Кандидатурите ще се разглеждат при пълна конфиденциалност.